לאונג' עסקים ופנאי  VISION LAB
מקום המפגש המרכזי של דיירי פורטאון להחלפת רעיונות, סיעור מוחות, מפגשי לקוחות ולמינגלינג המשלב ביזנס ופלז'ר באופן מושלם. כאן מתקבלות החלטות, נחתכות עסקאות ונרקמים קשרים. אתם מוזמנים להצטרף ללאונג'. העתיד כבר כאן.
 
פורטאון - מתחם החדשנות של חיפה
PORTOWN - Haifa’s Innovation Center
 
חברת מישורים גאה להציג את PORTOWN, מתחם חדשנות ובית משרדים המותאם לתפיסת החיים והעבודה במאה ה-21. בבניין הייחודי המשתרע על פני שטח של כ-30,000 מ"ר, מוצעים לבחירתכם שטחי מסחר ומשרדים במגוון גדלים.

בואו להשקיע איתנו בחיפה. שכרו משרדים או שטחי מסחר במתחם חדיש ובסביבה צעירה ומשגשגת. צלצלו עכשיו 8539* מכל טלפון או מלאו פרטים בטופס ונשמח לתאם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.
 
  חייגו עכשיו  8539*
מישורים גאה להציג את PORTOWN
בניין משרדים המותאם לתפיסת החיים והעבודה במאה ה-21. בבניין הייחודי המשתרע על פני שטח של כ- 30,000 מ"ר, מוצעים לבחירתכם שטחי מסחר ומשרדים בגדלים שונים.
מיקום, מיקום מיקום
שער פלמר. עבר פוגש עתיד
כחלק מהמהפך העובר על העיר התחתית חיפה בעשור האחרון – מוביל מתחם PORTOWN מרכז העסקים החדש, את השינוי החיובי ונחשב לנקודת הציון המרכזית עבור העובדים והמבלים במתחם ומהווה כיום המרכז התוסס והלב הפועם של אזור העיר התחתית. כאן ממוקמים מתחמי הבילוי, בתי הקפה ומסעדות השף המובילות בצפון, אשר מושכות אליהן מדיי יום ובכל סוף שבוע אלפי מבקרים בשעות היום והלילה.
 
עבודה ומגורים בחלל פתוח   OFFICE LOFT
עריית חיפה נתנה אור ירוק למהלך ייחודי אשר יושק לראשונה בישראל במתחם PORTOWN, קונספט של עבודה ומגורים בחלל אחד. זאת בכדי להקל על היזמים הצעירים ולהעניק להם פתרון זמין ומיידי למינוף העסק העצמאי שלהם ולדירה במתחם מגורים אורבני ותוסס – הכל בשכר דירה אחד המוכר לצרכי מס.
חיפה  Haifa
העיר השלישית בגודלה בישראל
* המטרופולין העסקי של הצפון. משרת כמיליון תושבים
* שכר ממוצע מעל הממוצע הארצי
* כ-40% מתושבי העיר אקדמאיים
* כ-40% מאוכלוסיית המטרופולין בגילאים 20-45
 
מוסדות השכלה אקדמאית
סביב למתחם שוכנים מוסדות אקדמיים דוגמת המכללה למשפטים "כרמל", המכללה לתקשורת חזותית "תלתן", מתחם אקדמי של אוניברסיטת חיפה מכללת ויצ"ו ועוד. הנגישות הגבוהה באמצעות המטרונית, תחנת הרכבת הצמודה והיציאה המהירה לכבישים מהירים (כביש עוקף קריות ומנהרות הכרמל) הופכים את פורטאון למרכז החיים והעסקים של חיפה.
כושר, בריאות וג'אם    GYM & JAM
חדש כושר מאובזר לשימוש דיירי המתחם. אימון קצר לפני או אחרי העבודה משפר את היום ושומר על הבריאות. משם ממשיכים עם ערב לג'אם אנרגטי באחד מהפאבים הקרובים בעיר התחתית.
מהחניה ישר למשרד  Private Parking
פורטאון הוא מתחם המשרדים והעסקים הגדול בעיר התחתית והיחיד המציע חניון עילי מקורה לכמה מאות כלי רכב. 
העיר התחתית לא הולכת לישון
כחלק מהחזון שלנו, אנו רואים את העיר התחתית כדבר הגדול הבא של חיפה. לכן פורטאון מתוכנן כמתחם הראשון מסוגו בחיפה הפעיל 24/7. מתחם משולב למגורים, עבודה, מסחר, ופנאי. בלב העיר התחתית ונמל חיפה עם חיי התרבות, הבילוי והלילה. הצטרפו לחדשנות העולמית בתחום המגורים. כמו ב- NY, לונדון ותל-אביב.

חברת מישורים מברכת את
הקריה האקדמית אונו עם העברת הקמפוס האקדמי חיפה
לבית PORTOWN
שער הנמל, חיפה.

ברוכים הבאים !