הנהלת החברה

גיל בלוטרייך
גיל בלוטרייך, יליד 1965, הינו מייסד קבוצת מישורים. גיל הוא נשיא חברת הבת סקייליין השקעות בע"מ. את מישורים יסד בשנת 1989, כאשר הוא מיישם בה את תפיסת עולמו בתחום הנדל"ן. בשנת 1998 כשהוא עובר עם משפחתו לטורונטו מרחיב בלוטריך את עסקי החברה גם לקנדה, שם הוא מייסד את חברת סקייליין השקעות בע"מ, כאשר לנגד עיניו הרחבת תיק ההשקעות של מישורים וגיוונו. למר בלוטרייך הישגים רבים בתחום הנדל"ן בישראל ובקנדה, והוא הוכתר בשנת 2003 כמנהיג הדור החדש של יזמים בתחום הנדל"ן הישראלי על ידי העיתון "ידיעות אחרונות". בחו"ל זכה גיל בלוטרייך להכרה על הישגיו המקצועיים, כאשר באוקטובר 2004 זכה בפרס היוקרתי כ'יזם השנה' באונטריו, קנדה בתחרות השנתית שמאורגנת על ידי חברת רואי החשבון הבינלאומית ארנסט אנד יאנג. 
עסק בריא משגשג בסביבה בריאה – למען הקהילה
מלבד פעילותו העסקית ומתוך תפיסת עולמו על פיה "עסק בריא משגשג בסביבה בריאה" מעורב בלוטריך בארגונים שלא למטרות רווח. בשנת 1994 ייסד את הארגון הישראלי "עתיד ורוד" המעודד נערים בסיכון ותומך בהם על מנת להפכם לאנשי עסקים פעילים ותורמים בקהילה. בקנדה, נושא גיל בלוטריך במספר תפקידים ציבוריים, ביניהם: משמש כמנהל של 'פסטיבל הסרטים העולמי בטורונטו', ארגון התומך ודוגל בפיתוח הגיוון בחברה הקנדית, כיו"ר הפורום הישראלי בטורונטו שתפקידו למסד ולארגן קשרים חברתיים ועסקיים בין הקהילה היהודית בעיר לבין הקהילה הישראלית החיה בה. בנוסף, משמש מר בלוטריך כקונסול כבוד של מדינת אל-סלבדור בקנדה.

gilb@skylineinvestments.com
 
גיל בלוטרייך - מייסד החברה ויו"ר מועצת המנהלים
אודי ארז - יו"ר מישורים
אודי, יליד 1955, רואה חשבון בהכשרתו, שימש בתפקידם ניהוליים בכירים בחברות נדלן בצפון אמריקה. בין היתר אודי כיהן כמנכ״ל אלעד קנדה, מנכ״ל אלעד גרופ ויו״ר אלעד גרופ. כיום משמש מר אודי ארז כדירקטור במספר חברות ציבוריות בישראל.
udi@mishorim.com
אודי ארז - יו"ר מישורים
דניאל לבנטל - מנכ"ל מישורים
דניאל, יליד 1968, רואה חשבון בהכשרתו, שימש במגוון תפקידים ניהוליים בתחום הפיננסיים והנדל"ן. בין השאר כיהן סמנכ"ל הכספים ומשנה למנכ"ל של בית ההשקעות תמיר פישמן במשך קרוב ל-10 שנים, סמנכ"ל הכספים של חברת דלק נדל"ן, אשר החזיקה פורטפליו נדל"ן מניב בישראל, במערב אירופה ובקנדה, ותפקידו האחרון, כיהן כמשנה למנכ"ל של קבוצת הנדל"ן הפרטית, בסט בניה בע"מ, אשר מתמחה בבניית מבנים מסחריים ומבני משרדים מורכבים ובהיקפים גדולים ולה פעילות נדלן מניב בישראל ובקנדה.
daniel@mishorim.com
 
דניאל לבנטל - מנכ"ל מישורים
בלייק לאיון - מנכ"ל סקייליין
בלייק הוא מנהיג מוכח והצטרף ל- Skyline עם ניסיון רב בניהול בתי מלון, אתרי נופש וניהול נכסים מסחריים בקנדה וברחבי העולם. בלייק היה בעבר סמנכ"ל הכספים וה- CFO של ברוקפילד נכסים, תפקיד בו החזיק במשך חמש שנים. לאחרונה, בלייק מילא מספר תפקידים בכירים בכמה חברות ובמועצות המנהלים של חברות מובילות, שם הוא הוציא לפועל מספר עסקאות השקעה וניהול נכסים במקרקעין ובנכסים מגוונים אחרים.
blakel@skylineinvestments.com
 
בלייק לאיון - מנכ"ל סקייליין
מארק הוא יזם נדל"ן מסחרי עם למעלה מ-6 מיליון מטרים רבועים של נדל"ן בצפון אמריקה. הוא קנה לעצמו מוניטין יוצא דופן עם היכולת המוכחת שלו בזיהוי ומיקסום הזדמנויות השקעה, פיתוח ותחזוקה של הנדל"ן כמו גם יכולות משא ומתן בעסקות נדל"ן. השם של מארק בקרב כלי תקשורת מרכזיים בארה"ב מדגיש את הגישה הייחודית והיצירתית שלו בשוק מרכזי הקניות המסחריים. הרקורד שלו וההצלחה העקבית בתחום הנדל"ן המסחרי ידוע בתעשייה. שליטתו בתקנות המשפטיות והמיומנויות ביצירת קשרים הציבה אותו בחזית המשקיעים. מארק רכש ושדרג בהצלחה מרכזי קניות מסחריים רבים ברחבי ארה"ב וקנדה.
mark@mgoldgroup.com
 
מארק גולד - מישורים ארה"ב, שותף
מארק גולד - מישורים ארה"ב
קרלין היא מנהלת נכסי המקרקעין של חברת מישורים בארה"ב. היא למדה באוניברסיטת נבדה, לאס וגאס, והחלה את קריירת הנדל"ן שלה בשנת 2010. קרלין מתמחה בשוק הנדל"ן המסחרי, התעשייתי והנכסים המניבים. היא מנהלת ומפקחת על שטח כולל של 3 מיליון מטרים רבועים של נדל"ן מסחרי. בעזרת הניסיון בתחום ויכולות הניהול שלה היא מסייעת לחברה להרחיב את שטחי הנדל"ן להשקעה. קרלין מנהלת יחסי אנוש מוצלחים עם כל העסקים, הלקוחות והשוכרים בכל אחד מ-10 המרכזים של מישורים ברחבי ארה"ב.
carlyn@mgoldgroup.com 
 
קרלין דילג'ר - מישורים ארה"ב, מנהלת נכסים
Carlyn Dilger